Služby

Uvažovali jste někdy o pronájmu cenného šperku? Chtěli byste zazářit na svatbě, oslavě či na plese aniž byste utratili desetitisíce korun?

Nabízíme Vám jedinečnou službu, díky které ušetříte osobní rozpočet, aniž byste šetřili na svém vzhledu!

Žádná událost se neobejde bez doplňků a šperků, protože právě šperky nakonec vytváří ucelenou podobu našeho vzhledu. Každá žena se chce cítit sebevědomě, ať už v šatech či jiném oděvu.

Nabídka šperků prezentovaná na našem webu je neustále aktualizována jak o klasické modely, tak o exkluzivní náušnice, brože, přívěsky a náhrdelníky od známých českých značek. S námi získáte jedinečný a stylový vzhled!

Buďte neodolatelná kdykoli a kdekoli!


Půjčovna šperků

Toužíte mít jedinečný šperk dle Vašeho přání?

Bohemia Tradition je obchod nejen s českým sklem, suvenýry a dárkovým zbožím, ale také s českými šperky, proto Vám představujeme kolekce šperků nejen od slavných českých značek, ale také exkluzivní kolekce od našich zkušených klenotníků.

Při společné konzultaci vždy pozorně nasloucháme, protože právě Vaše přání, emoce a Vaše jedinečnost jsou nejdůležitější prvky, které by měly být promítnuty do výsledného produktu.

Můžete donést i své vlastní drahokamy nebo polodrahokamy a my z nich vyrobíme originální šperk dle Vašeho přání.

Seznam služeb našeho klenotníka zahrnuje výrobu snubních a zásnubních prstenů a originálních šperků z bílého, žlutého a růžového zlata s použitím jak drahokamů, tak polodrahokamů.

Doba výroby jakéhokoli šperku záleží na aktuální vytíženosti a časové náročnosti daného požadavku, ale většinou se doba zhotovení pohybuje od 5-14 pracovních dní.

Nabízíme také možnost změnit velikost Vašeho šperku, přičemž doba trvání opravy se pohybuje od patnácti minut do jednoho dne.

Šperky na zakázku

To Top